picos teslos receptas

Picos Tešlos Pagrindas

Tai yra pagrindinis picos tešlos receptas, kuris gali būti pritaikytas pagal jūsų skonį ir poreikius. Dabar galite leisti savo kūrybiškumui leisti sparnus ir pasigaminti savo unikalią picą!

 

picos teslos receptas

 

Ingridientai:

 • 2.5 šaukštelio sausų mielių
 • 1.5 puodelio šilto vandens (apie 43°C)
 • 4 puodeliai miltų
 • 1.5 arbatinio šaukštelio druskos
 • 1 šaukštas cukraus
 • 2 šaukštai alyvuogių aliejaus

Gaminimo eiga:

 1. Aktyvuokite mieles: Mažame inde įberkite sausas mieles, užpilkite šiltu vandeniu ir palaikykite jas 5-10 minučių, kol mielės pradės putoti ir pradės burbuliuoti.

 2. Paruoškite tešlą: Dideliame inde sumaišykite miltus, druską ir cukrų. Įpilkite aktyvuotas mieles ir alyvuogių aliejų. Kruopščiai maišykite, kol susiformuos tešla.

 3. Išminkykite tešlą: Išimkite tešlą iš indo ant miltais padengto paviršiaus ir minkykite ją apie 5-7 minutes, kol ji taps elastinga, lanksti ir nelips prie jūsų rankų. Jei reikia, pridėkite šiek tiek daugiau miltų, kad išlaikytumėte tešlos konsistenciją.

 4. Leiskite tešlai pailsėti: Grąžinkite tešlą į didelį švarų indą, padenkite tešlą alyvuogių aliejumi ir uždenkite indą šiltu, drėgnu skudurėliu. Palikite tešlą kambario temperatūroje apie 1-1,5 valandos arba kol ji dvigubai padidės.

 5. Paruoškite picos tešlą: Kai tešla pasidaro dvigubai didesnė, išimkite tešlą, kad išspaustumėte orą. Galite padalinti tešlą į kelis vienodus gabaliukus, jei norite kepti kelias picas.

 6. Kepkite picą: Ant miltuoto paviršiaus suformuokite picos formą, kad ji būtų norimo skersmens ir storio. Pridėkite picos padažą ir jums patinkančius įdarus ant suformuotos tešlos. Įkaitinkite orkaitę iki 220°C ir kepkite picą 12-15 minučių arba kol kraštai taps auksinės spalvos.

 7. Skanaus!

 

picos teslos receptas

 

Picos receptą galite rasti: https://cbdpasaulis.lt/blogs/straipsniai/pica-su-cbd-aliejumi-pagardintu-padazu

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą